معرفی ما

معرفی هلدینگ فرساد تجارت

تیم فرساد تجارت با هدف یکپارچه‌­سازی و تسریع فرآیندهای موجود در مسیر واردات تجهیزات پزشکی در سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت نموده است. در حال حاضر به منظور ارائه خدمات یکپارچه و منظم به مشتریان، فعالیت خود را به دو بخش مشاوره در امور واردات تجهیزات پزشکی، فرساد تجارت پیشگام برتر، و بخش انجام امور گمرکی، پشتیبان کار رعد، تفکیک نموده است.
تیم فرساد تجارت با برخورداری از مدیران با تجربه، دانش مرتبط با حوزه بازرگانی، نیروهای متخصص و باتجربه، ارتباطات قوی قادر به شناسایی و درک نیاز واقعی نیازمندی مشتریان خود می‌باشد.

شرکت پشتیبان کار رعد از شرکت­‌های زیرمجموعه هلدینگ فرساد تجارت با هدف منسجم­‌سازی و مدیریت موثر فرآیندهای بازرگانی در سال ۱۳۹۳ تاسیس گردید. این مجموعه با اطلاع از قوانین و مقررات گمرکی و دارا بودن پیش­‌نیازهای موجود قادر به ارائه راهکار و خدمات امور گمرکی و بازرگانی، ترخیص کالا، ثبت سفارش و… می‌­باشد.

شرکت فرساد تجارت پیشگام برتر فعالیت خود را در سال  ۱۳۹۲ با هدف تسهیل و بهینه‌سازی فرآیندهای بازرگانی آغاز نمود. شرکت فرساد تجارت با بهره‌­گیری از دانش بازرگانی و تجربه عمیق خود اقدام به ارائه مشاوره و راهکارهای نوین در حوزه واردات و صادرات نموده است. عمده فعالیت مجموعه فرساد تجارت در حوزه واردات تجهیزات پزشکی و کمک به بهینه‌­سازی فرآیندهای زمانبر برای شرکت­‌های متقاضی این بخش می­‌باشد.

ارزش‌های تیم فرساد

برآنیم تا با صداقت و صراحت در امور مشاوره ، شفافیت در اجرای امور، سرعت و دقت، پایبندی به تعهدات و نگاهی مقتصدانه همراه همیشگی مشتریان تا رفع واقعی نیاز و مشکلات آنان باشیم.

چشم‌انداز تیم فرساد

ایجاد خانواده بزرگ فرساد با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی و ایجاد اطمینان و آسودگی خاطر در فرآیند بازرگانی برای مشتریان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0