مشاوره امور بازرگانی

اعضای تیم فرساد تجارت با برخورداری از نبوغ، تجربه و اشتیاق برای یافتن بهترین راه حل ممکن برای مسائل چالش بر انگیز شما آماده ارائه خدمات هستند. مدیریت متمرکز، نیروهای حرفه ای ، متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و قوانین گمرکی این شرکت بازرگانی را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (واردات و صادرات کالا ، ترخیص کالا و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد. 
راهکارهای یکپارچه ای که توسط اعضای این تیم ارائه می شود تجربه منحصر به فردی را مطابق با نیازهای مشتریان برای آن ها خلق می کند. تغییر تجربه مصرف کنندگان، کسب رضایت مشتریان و داشتن همکاری های مداوم و بلند مدت با آن ها از الویت های کاری گروه بازرگانی فرساد تجارت است.
یکی از رمزهای موفقیت ما سرعت، دقت و صداقت در کلیه خدمات بازرگانی و نیز ارائه مناسب ترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی مشتریانی که افتخار همکاری با ایشان را داریم بوده و خواهد بود.

 

اخذ مجوز     |       بانکی      |        ثبت سفارش       |       گواهی بازرسی       |       ترخیص کالا       |        حمل و نقل

IMAGE635043862126596292


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0