در سال‌های اخیر بنا به تحریم‌های کشورهای اروپایی و همچنین سیاست‌های دولت چین، سرمایه‌گذاران ایرانی بسیاری برای واردات کالای چینی ترغیب شده‌اند.
تیم بازرگانی هلدینگ فرساد تجارت، با تکیه بر تجربیات خود در زمینه واردات از چین و مستقر نمودن دفتر شانگ‌-های، قادر به انجام کلیه مراحل واردات برای سرمایه‌گذاران محترم است. نمایندگان ما در کشورهای چین آماده برای ارائه مشاوره و انجام کلیه مراحل انتخاب کالای مورد نظر شما و معرفی معتبرترین شرکت‌های کشور چین هستند. ما مفتخریم که با در اختیار قراردادن تجربیات خود، با کاهش هزینه‌های مالی و زمانی پیشرو، همراه تجار محترم باشیم.

واردات از چین بدون سفر کردن ؟!!

گام نخست: مشاوره و شناسایی اهداف شما

به منظور انجام کلیه مراحل واردات محصول شما، نیاز است که تیم ما با اهداف بازرگانی شما آشنا شود. برای ارائه مشاوره و پیشنهاد راهکار مناسب، طی جلسات حــضوری و بعد از عقد قـــرارداد،از ماهیت، کیفیت و برند کالای مد نظر شما اطلاعات مورد نظر را کسب خواهیم کرد. بنا بر اهداف شما اطلاعات لازم را در خصوص شرکت‌های تولیدکننده مورد نظر منطبق با اهداف بیزینس شما در اختیارتان قرار خواهیم داد.

گام دوم: معرفی تولیدکنندگان کالای مورد نظر

با توجه به اهداف شما اطلاعات لازم را در خصوص شرکت‌های تولیدکننده مورد نظر مطابق با خواسته شما در اختیارتان قرار خواهیم داد. با توجه به تجربیات خود در مســیر واردات از کشور چین، ارائه مشاوره و انتخاب بهترین گزینه‌ها امری امکان پذیر برای ما خواهد بود.

گام سوم: ارسال حواله‌های بانکی خرید کالا

انجام کلیه حواله‌های مورد نیاز، حواله‌های یوان و یا دلار، کالا شما را بسته به نوع  مذاکرات صورت گرفته با کمپانی تولیدکننده را در زمان‌بندی مناسب انجام خواهیم داد. انجام هر گونه گشایش اعتبار LC نیز از طریق بانک‌های معتبر با ما امکان‌پذیر خواهد بود.

گام چهارم:نظارت به صادرات کالا از چین

بعد از عقد قرارداد با کمپانی مورد نظر و با توجه به نوع تعهدات آورده شده در قرارداد، تیم ما بنا به نیاز و درخواست شما، قادر به پیگیری تمام مراحل صادرات کالا خواهد بود.

گام پنجم: انجام ترخیص کالا در ایران

حمل و نقل از کشور چین، بسته به نوع کالا و حساسیت آن به می‌تواند هوایی، دریایی، زمینی و ریلی صورت پذیرد. از آنجا که بیشترین واردات کالا از طریق خطوط هوای و دریایی می باشد ، تیم حرفه‌ای ما کلیه مراحل ترخیص کالای شما را بخصوص از گمرکهای بندر شهید رجایی و گمرک فرودگاه امام خمینی ،در صورت تمایل، با صرف کمترین هزینه‌های مالی و زمانی انجام خواهد داد.

زمان را از دست ندهید!

برای کسب اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید. 
افتخار ماست که تجربیات خود را با شما در میان بگذاریم تا وارداتی بی‌دغدغه‌ داشته باشید. 


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0