راهنمای واردات کالا از آلمان

طبق آخرین بررسی‌­های صورت گرفته اداره گمرک ایران در بهمن­‌ماه ۱۳۹۵، آلمان یکی از پنج کشور عمده وارداتی محسوب می­‌شود. به نحوی که می­‌توان از آلمان به عنوان بزرگترین شریک تجاری ایران در اروپا یاد نمود. تیم بازرگانی فرساد تجارت، با تکیه بر تجربیات خود در زمینه واردات از کشور آلمان در سال‌های اخیر آماده برای ارائه خدمات زیر می‌­باشد:

انجام کلیه امور خرید کالا

عدم تجربه کافی و یا ورود به حوزه واردات برای بازرگانان، علاوه بر هزینه‌­های مالی غالبا با اتلاف زمان همراه است و گاها موجب خسارت‌های مالی شدیدی می‌شود. انجام مکاتبات بازرگانی و درخواست محصول مورد نظر، اخذ نمایندگی از کمپانی تولید‌کننده، قیمت­‌گذاری درست، آگاهی از استانداردها و مجوزهای مورد نیاز و انجام سلسه مراتبی مراحل از جمله مواردی می‌باشد که دقت در آن در پیشرفت روند واردات حائز اهمیت است.ما با تجربه­ حاصل از انجام پروژه‌­های متعدد واردات از آلمان، از مرحله مکاتبات تا مرحله ترخیص کالا در ایران می­‌توانیم در انجام پروژه‌­های شما در کنارتان باشیم.

ارسال حواله­‌های یورو

با نظر به تحریم­‌های موجود، امروزه محدودیت­‌های زیادی در خصوص انتقال حواله­‌های ارزی و انتقال ارز به خارج کشور به وجود آمده و موجب پرداخت کارمزدهای گزاف برای متقاضیان این امر شده است.
ارسال حواله یورو، از راه‌­های پیشنهادی و مطمئن انتقال یورو به اروپا می­‌باشد. با نظر به انجام پروژه‌­های مختلف در این زمینه تیم ما در کنار کلیه فعالیت خود، قادر به ارائه مشاوره به منظور کاهش هزینه در خصوص ارسال حواله و هم‌چنین اعتبار اسناد LC می‌­باشد.

 ارسال بار به ایران از طریق کشورهای واسط

از دیگر خدماتی تیم بازرگانی فرساد تجارت، واردات کالاهایی است که امکان واردات مستقیم آنها از کشور آلمان به ایران امکان­‎پذیر نمی­‌باشد.حضور نمایندگان تیم ما در کشورهای واسط از جمله دوبی امکان ارسال کالا به کشور واسط  و از آنجا به ایران برای بازرگانان محترم فراهم می‌­باشد. کلیه مراحل واردات به کشور واسط و صادرات به ایران و همچنین ترخیص کالا را در بازه زمانی معقول انجام‌پذیر خواهد بود.

معرفی END USER

با ارتباطات بین‌­المللی حاصل از انجام امور بازرگانی در سالیان متمادی، قادر هستیم مشکلات به وجود آمده حاصل از تحریم واردات برخی از کالاها از شرکت‌های تولیدکننده خارجی، با معرفی شرکت­‌های جایگزین خود در دبی، چین و ترکیه برطرف سازیم.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0